بیانیه مرکز بسیج کارکنان

۲۷ مهر ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۹ کد : ۶۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۵۸
بیانیه مرکز بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری- دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در محکومیت به شهادت رساندن مردم بی گناه غزه
بیانیه مرکز بسیج کارکنان

این روزها باز هم شاهد جنایات بی شرمانه رژیم غاصب اسرائیل و صهیونیست های به دور از انسانیت هستیم، جنایاتی که دل همه آحاد مردم را به درد آورده و روحیات و احساسات انسان دوستانه و وجدان های بیدار کوچک و بزرگ را تحت تاثیر قرار داده است، و در مقابل مدعیان دروغین حمایت از حقوق بشر سکوت کرده و خفقان گرفته اند!
صهیونیست های فاقد وجدانِ عاری از صفات انسانی با حملات پی در پی وحشیانه ی خود و با حمله ی شب گذشته به بیمارستان "المعمدانی " بر قلب های یخ زده خود و فاقد شرف بودن خود مهر تایید زدند و بیش از صدها زن و کودک معصوم را به خاک و خون کشیدند.
ضمن عرض تسلیت به محضر مولایمان آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف که به یقین قلبشان از این همه مصیبت به درد آمده و به تاسی از رهبر با بصیرت و آگاهمان مسئولیت همگانی دفاع از مظلومیت مردم غزه و فلسطین را به جان خریده و یک صدا هم دردی خود را با تمام مردم داغدیده غزه اعلام کرده و حملات بی شرفانه و بی شرمانه غده سرطانی و درمان ناپذیر صهیونیست ها و رژیم غاصب را محکوم می نماییم و از تمام بیداردلان برای همراهی با خود در این مسیر دعوت می نماییم.
باشد که به یاری خداوند و آه دل این کودکان بی گناه پرپر شده به زودی زود نفس های آخر این رژیم منحوس و غاصبِ کودک کش به اتمام رسیده و پرچم پیروزی را در مسجدالاقصی به اهتزاز درآوریم. ان شاءالله

کلید واژه ها: بیانیه بسیج کارمندان سازمان سمت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


نظر شما :