نسخه چاپی

مراسم آغاز سال نو در «سمت» برگزار شد
مراسم آغاز سال نو با حضور دکتر احمد احمدی رئیس سازمان، ابراهیم رضایی معاون اجرایی و جمعی از مدیران و اعضای هیأت علمی و کارکنان این مجموعه، در سالن اجتماعات سازمان مطالعه و تدوین «سمت» برگزار شد.
١٠:٠٣ - 1397/01/22 ادامه خبر >>

حضور رئیس شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی در «سمت»
غلامعلی حدادعادل رئیس شورای تحول و هیأت همراه روز گذشته در سازمان مطالعه و تدوین (سمت) حضور یافت و با رئیس و مسئولان این سازمان دیدار کرد.
١٣:٥٠ - 1396/12/27 ادامه خبر >>

برگزاری دوره آموزش کتابداری برای نمایندگان دانشگاه بامیان افغانستان
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، با هدف بهبود سیستم کتابخانه‌های دانشگاه‌های افغانستان، اقدام به برگزاری دوره 15 روزه آموزش کتابداری برای دو نماینده معرفی شده توسط دانشگاه بامیان افغانستان نمود.
١١:٥٨ - 1396/12/14 ادامه خبر >>

نخستین مرکز علوم انسانی دیجیتال را در سازمان «سمت» تأسیس می‌کنیم
آنچه در پی می‌خوانید مصاحبه «مجله سایبرپژوهی» با مهدی صداقت‌پیام، عضو هیأت علمی پژوهشکده تحقیق و توسعه‌ سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و متخصص علوم انسانی دیجیتال، پیرامون ابعاد مختلف علوم انسانی دیجیتال است.
١٥:٥٣ - 1396/12/13 ادامه خبر >>

پیگیری و توسعه طرح‌های مشارکت «سمت» و مراکز پژوهشی قم
سیدحسین کاظمی مدیر فروش و بازاریابی سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) به همراه وحید محمودی کارشناس اداره همکاری‌های علمی و علی کهنسال کارشناس بازاریابی این سازمان، با حضور در شهر قم، از نمایشگاه کتاب این استان بازدید نموده و با تعدادی از ناشران، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی مستقر در نمایشگاه گفتگو کردند.
١٤:٣٢ - 1396/12/07 ادامه خبر >>

فعالیت‌های سازمان «سمت» در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی
روابط عمومی سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوعی کرد که شرح آن در ادامه می‌آید.
١١:١٦ - 1396/12/02 ادامه خبر >>

کتاب «سمت» به عنوان اثر برگزیده تقدیر شد
در مراسم تقدیر کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پژوهشگران، نویسندگان و ناشران عرصه مد و لباس اسلامی ایرانی، کتاب «تاریخ پوشاک ایرانیان از ابتدای اسلام تا حمله مغول» نوشته محمدرضا چيت‌ساز، به عنوان اثر برگزیده، معرفی و تقدیر شد.
١٠:٣٩ - 1396/11/29 ادامه خبر >>

سازمان «سمت» رتبه A مراکز پژوهشی را کسب کرد
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) در ارزیابی وضعیت و عملکرد واحدهای پژوهشی کشور که از سوی مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شد، رتبه A را کسب کرد.
٠٩:٣١ - 1396/11/25 ادامه خبر >>

خرید آنلاین کتاب‌ بدون هزینه ارسال در سراسر کشور با سامانه «سمتا»
برای نخستین‌­بار در حوزه نشر دانشگاهی کشور، قابلیت خرید آنلاین کتاب‌های چاپی ازطریق نرم‌افزار کتابخوان و ارسال رایگان آن به اقصی نقاط کشور در سامانه نشر الکترونیک سازمان «سمت» رونمایی شد.
١٥:٥٠ - 1396/11/18 ادامه خبر >>

انتخاب سه کتاب «سمت» در سی‌وپنجمین دوره جایزه کتاب سال
سه کتاب سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) به عنوان آثار شایسته تقدیر در سی و پنجمین دوره جایزه کتاب سال برگزیده شناخته شدند.
١٤:١٤ - 1396/11/18 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>