نسخه چاپی

«سمت» در بهار
سازمان مطالعه و تدوين كتب علوم انساني دانشگاه‌ها (سمت)، که مسئوليت تهيه منابع درسي و دانشگاهي را در زمينه علوم انساني و تهيه و تدوين كتب زبان تخصصي كليه رشته‌ها را بر عهده دارد، تاكنون بيش از 2050 عنوان كتاب منتشر كرده است. در این گزارش، عملکرد سه ماهه نخست سال 1396این مجموعه را که بیش از 33 سال از تأسیس آن می‌گذرد، به صورت خلاصه در ادامه می‌خوانید:
١٦:٥٢ - 1396/05/01 ادامه خبر >>

«حقوق بشر و محیط زیست» نقد و بررسی شد
«حقوق بشر و محیط زیست» نقد و بررسی شد جلسه نقد و بررسی کتاب حقوق بشر و محیط زیست (دورنمای فلسفی، نظری و حقوقی) منتشر شده توسط سازمان «سمت»، با حضور و سخنرانی رضا امینی مترجم اثر، فرهاد دبیری معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست و اسماعیل کهرم فعال محیط زیست، در سرای اهل قلم برگزار شد.
١٤:٣٧ - 1396/04/31 ادامه خبر >>

دکتر سلیمی: ما سازمان «سمت» را سرمایه‌ای برای کشور می‌دانیم
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و دانشگاه علامه طباطبایی (ره)، دوشنبه 26/4/96 در جلسه‌ای با حضور رؤسای دو مرکز، تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری‌های علمی و پژوهشی امضا کردند.
٠٨:٠٦ - 1396/04/27 ادامه خبر >>

فروش نسخه کاغذی کتاب‌های «سمت» از طریق نرم‌افزار کتابخوان
رئیس مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) با اشاره به ارتقای نرم‌افزار کتابخوان «سمت» گفت: «به‌زودی فروش نسخه‌های کاغذی کتاب‌های سازمان «سمت» نیز از طریق این نرم‌افزار امکان‌پذیر می‌شود».
١٢:٢٠ - 1396/04/26 ادامه خبر >>

امضای تفاهم‌نامه میان سازمان «سمت» و «فاوا»
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا)، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
١١:٥٦ - 1396/04/26 ادامه خبر >>

انتصاب سرپرست جدید اداره فناوری اطلاعات «سمت»
دکتر رضایی، معاون اجرایی «سمت»، حکم انتصاب سرپرست اداره فناوری اطلاعات سازمان مطالعه و تدوین (سمت) را صادر کرد.
١٥:١٤ - 1396/04/24 ادامه خبر >>

اهدای كتاب‌هاي برگزيده «سمت» به دانشگاه «باميان» افغانستان
مشاور امور بین‌الملل سازمان مطالعه و تدوین (سمت) طی مراسمی 140عنوان از كتاب‌های این سازمان را به دانشگاه بامیان اهدا کرد.
١٤:٥٦ - 1396/04/24 ادامه خبر >>

حکم انتصاب سردبیر فصلنامه «روان‌شناسی فرهنگی» صادر شد
دکتر مهدی زارع بهرام‌آبادی به عنوان سردبیر فصلنامه تازه‌تأسیس «روان‌شناسی فرهنگی» پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت»، منصوب شد.
١٦:١٧ - 1396/04/19 ادامه خبر >>

مدیر منابع انسانی و اداری «سمت» منصوب شد
دکتر احمد احمدی، رئیس سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، طی حکمی پاکنوش کیانی را به عنوان مدیر منابع انسانی و اداری سازمان «سمت» منصوب کرد.
٠٩:٥٧ - 1396/04/14 ادامه خبر >>

دو فصلنامه «روان‌شناسی فرهنگی» آغاز به کار کرد
طی حکمی از سوی دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مجوز راه‌اندازی نشریه «روان‌شناسی فرهنگی» برای پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت» صادر شد.
١٥:٤٧ - 1396/04/12 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>