نسخه چاپی

انتصاب سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی سازمان «سمت»
ابراهیم رضایی، معاون اجرایی و عضو هیأت علمی گروه اقتصاد سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، با حفظ سِمت به عنوان سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی این سازمان منصوب شد.
١٦:١٦ - 1396/06/22 ادامه خبر >>

جشن خدمت و افتخار در «سمت»
به منظور نكوداشت مقام شامخ كارمند و تجليل از كاركنان و مديران نمونه سازمان مطالعه و تدوین (سمت) و همچنين به مناسبت بزرگداشت اعياد سعيد قربان و غدير و تقارن با هفته دفاع مقدس، جشن خدمت و افتخار با حضور مدیران و کارکنان این سازمان، برگزار شد.
١٦:٠٨ - 1396/06/22 ادامه خبر >>

حکم انتصاب معاون پژوهشکده «سمت» صادر شد
آیت‌الله احمد احمدی رئیس سازمان «سمت» در حکمی مهری بهرام‌بیگی را به سِمت معاون پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت» منصوب کرد.
١٧:١٨ - 1396/06/15 ادامه خبر >>

باید چاره‌ای بیندیشیم که بازار نشر از رکود خارج شود
آیت‌الله احمد احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، در جلسه با تعدادی از فعالان شبکه توزیع سازمان «سمت» مطرح کشور، گفت: «در سال‌های اخیر مشکلاتی پیش آمده که صنعت نشر نه تنها در ایران، بلکه در دنیا دچار ورشکستگی شده است. ان‌شاءالله همتی ایجاد شود و با یاری یکدیگر چاره‌ای بیندیشیم که بازار نشر از این رکود خارج شود».
١٧:١١ - 1396/06/15 ادامه خبر >>

استقبال مراجعان چینی از غرفه «سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن
غرفه سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در طول برگزاری بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بين‌المللی کتاب پکن 2017، مورد بازدید اقشار مختلفی از مردم چین به‌ویژه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و نمایندگان دانشگاه‌ها و ناشران قرار گرفت.
١٠:٥٤ - 1396/06/05 ادامه خبر >>
بازدید رئیس سازمان «سمت» از دانشگاه یونن

رئیس سازمان «سمت» از دانشگاه یونن چین بازدید کرد
دکتر احمد احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) به همراه سعیدی معاون نظارت علمی و فنی «سمت»، در سفر دو روزه به شهر کان مینگ مرکز ایالت یونن چین، مورد استقبال هیأتی از دانشگاه یونن قرار گرفتند.
١٣:٤٨ - 1396/06/04 ادامه خبر >>

حضور «سمت» در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن
غرفه ویژه جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهمان ویژه بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن با حضور مقامات جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، یکم شهریورماه 1396 افتتاح شد.
١٦:٢١ - 1396/06/01 ادامه خبر >>

مدیر جدید روابط‌عمومی «سمت»، منصوب شد
به گزارش روابط عمومی «سمت»، جواد ایرجی که پیش از این رئیس مرکز نشر الکترونیک سمت (سمتا) بود، طی حکم دکتر احمد احمدی و با حفظ سِمَت، مسئولیت روابط‌عمومی این سازمان را نیز عهده‌دار شد.
٠٩:٣١ - 1396/06/01 ادامه خبر >>

«ره آورد سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن
مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی سازمان «سمت» در راستای معرفی هرچه کامل‌تر این سازمان و فعالیت‌های آن، اقدام به چاپ کتاب «ره‌آورد سمت» به زبان چینی و عرضه آن در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی پکن نموده است.
١٤:١٠ - 1396/05/28 ادامه خبر >>

طرح رایگان ارزیابی سلامت چشمی کارکنان سازمان «سمت»
به منظور ارتقای سطح سلامت چشم کارکنان در محیط کار و با توجه به اهمیت سلامت جسمی کارکنان، بینایی‌سنجی رایگان در سازمان مطالعه و تدوین (سمت) انجام شد.
١٣:٤٥ - 1396/05/28 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>