نسخه چاپی

پیام تقدیر و سپاس خانواده استاد فقید حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر احمد احمدی
خانواده استاد فقید حجــت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر احمد احمدی در پی دریافت پیام‌های تسلیت از مقام معظم رهبری (مدظله‌­العالی)، رؤسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه، آیات عظام، مقام‌های کشوری، لشکری، دانشگاهی، حوزوی و سایر شخصیت‌­های حقیقی و حقوقی، پیام تقدیر و سپاس صادر کردند.
٠٩:١٨ - 1397/03/30 ادامه خبر >>

دکتر احمدی مصداق بارز «العلماء ورثة الانبیاء» و جامعیت علمی بود
مراسم بزرگداشت دکتر احمد احمدی با حضور جمعی از مسئولان و اندیشمندان در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شد و غلامرضا اعوانی به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم، حجت‌الاسلام احمدی را مصداق بارز روایت «العلماء ورثة النبیاء» دانست.
١١:٥٤ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

وقتی استاد فلسفه به خاطر مظلومیت کودکان مسلمان می‌گرید
استاد احمدی با وجود مقام علمی بالا، شیوه تدریسی روان و قابل فهم داشت و کلاس‌های تدریس فلسفه ایشان با عشق و شور همراه بود. روزی در کلاس تاریخ فلسفه از کشور افغانستان صحبت شد و ایشان نتوانست اشک‌های خود را برای مظلومیت کودکان مسلمان این کشور در حین تدریس مخفی نماید.
١١:٤٧ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

راه‌اندازی سازمان «سمت»؛ تلاش دکتر احمدی در پیشبرد علوم انسانی
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد همدان به خدمات مرحوم احمدی پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: پس از انقلاب با راه‌اندازی سازمان سمت تلاش‌های فراوانی برای پیشبرد علوم انسانی در ایران انجام دادند.
١١:٤٥ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

بررسی تطبیقی میان فلسفه غرب و اسلامی؛ مهم‌ترین دغدغه مرحوم احمدی
علی‌ الله‌‌بداشتی با اشاره به ابعاد مختلفی از زندگی حجت‌الاسلام والمسلمین احمد احمدی بیان کرد: ایشان در دوره‌ای متوجه شدند که دیگری بحث بدیعی وجود ندارد لذا به فلسفه غرب روی آوردند تا به بررسی تطبیقی میان فلسفه اسلامی و فلسفه غرب بپردازند.
١١:٤١ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

مرحوم احمد احمدی صدای عقلانیت قرآنی در دانشگاه بود
عضو هیأت علمی آکادمی مطالعات ایرانی لندن با اشاره به جایگاه علمی حجت‌الاسلام احمد احمدی بیان کرد: ایشان متفکری اجتماعی و پیشرو بود که با نگرش عقلی به اسلام به مدد فلسفه تطبیقی صدای عقلانیت قرآن حکیم در دانشگاه شد.
١١:٣٨ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

دکتر احمدی پژوهشگری دقیق و کارآزموده بود
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و مدیر گروه فقه و حقوق اسلامی سازمان «سمت» گفت: مرحوم احمدی یک پژوهشگر دقیق و کارآزموده بود و هیچ مطلبی را بدون مبنا بیان نمی‌کرد؛ ایشان توانست مرکز تحقیق حوزه علوم انسانی را در این سازمان تشکیل دهند و این امر نشان‌گر اهتمام ویژه ایشان به حوزه پژوهش در این عرصه بود.
١١:٢٧ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

مراسم بزرگداشت دکتر احمد احمدی در قم برگزار شد
مراسم بزرگداشت ارتحال عالم ربانی دکتر احمد احمدی با حضور علما و مراجع، در مسجد اعظم قم حرم مطهر حضرت معصومه (علیهاسلام) برگزار شد.
١٠:٣١ - 1397/03/29 ادامه خبر >>

مرحوم احمدی خود را نثار انقلاب کرد
آیت‌الله علی‌اکبر رشاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از مرحوم حجت‌الاسلام احمد احمدی به عنوان شخصیتی انقلابی نام برد که مقام و جایگاه علمی خود را نثار کار اجرایی برای انقلاب کرد.
١٢:٠٢ - 1397/03/28 ادامه خبر >>

دکتر احمدی تلاش کرد افکار حوزوی را در چارچوب منسجم دانشگاهی عرضه کند
حجت‌الاسلام رسول جعفریان در مراسم یادبود دکتر احمدی در دانشگاه تربیت مدرس، گفت: دکتر احمدی سعی کرد که به حوزه، دانشگاه و انقلاب ایمان داشته باشد و تلاش کند که افکار حوزوی را در یک چارچوب منسجم دانشگاهی عرضه کند.
١١:٤٢ - 1397/03/28 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>