نسخه چاپی

معرفی سایت «سمت»

www.samt.ac.ir

 

مجموعه کاملی از اطلاعات درباره سازمان و بخش‌های مختلف آن، اولویت‌های پژوهشی، نحوه همکاری استادان و مؤلفان با سازمان، شیوه‌نامه و فرهنگ املایی «سمت»، مشخصات کامل اعضای هیأت علمی، اخبار و اعلان همایش‌ها، نمودارهای آماری، نشریات (فصلنامه سخن سمت و خبرنامه سمت)، مراکز فروش کتاب‌های «سمت» در سراسر کشور، شیوه خرید کتاب‌ها و... در این وب‌سایت ارائه شده است. همچنین امکان ارتباط با مسئولان سازمان به منظور دریافت پیشنهادها و انتقادها در قسمت ارتباط با ما و شماره تماس و پست الكترونیك آنان در قسمت روابط عمومی سایت در نظر گرفته شده است. از دیگر قسمت‌های سایت می‌توان به پیوندهای مفید، نظرسنجی و راهنمای سایت اشاره كرد.

علاوه بر آن محققان، پژوهشگران و صاحب‌نظران، دانشجویان و سایر علاقه‌مندان می‌توانند به اطلاعات کتاب‌های «سمت» شامل مشخصات حقوقی، فهرست مطالب، عنوان رشته و درسی که کتاب برای آن نوشته شده، چکیده و فایل مقدمه / پیشگفتار کتاب ( در صورت وجود )، و... دست یابند. دسترسی به این اطلاعات بر اساس موضوع (رشته)، تازه‌های نشر، کتاب‌های برگزیده، کتاب‌های مشارکتی، کتاب‌های مشارکتی بین‌الملل و کتاب‌های زیر چاپ فراهم شده است. در صفحه هر کتاب امكان خرید الكترونیك (online) و گذاشتن نظر نیز وجود دارد و در صورت نیاز به آنها پاسخ داده می‌شود.

در سایت انگلیسی، عربی و روسی كاربران به اطلاعات مختصری درباره سازمان و بخشهای آن به زبان انگلیسی، عربی و روسی می‌توانند دست یابند.

کلیه استادان، دانشجویان و علاقه‌مندانی که مایل به دریافت مداوم اخبار تازه‌های نشر در رشته خود، نشریات «سمت» و اعلان همایش‌ها هستند می‌توانند عضو سایت شوند.