نسخه چاپی

معرفی سایت «سمت»

www.samt.ac.ir

مجموعه کاملي از اطلاعات درباره سازمان و بخشهاي مختلف آن، اولويتهاي پژوهشي، نحوه همکاري استادان و مؤلفان با سازمان، شيوه‌نامه و فرهنگ املايي «سمت»، مشخصات کامل اعضاي هيأت علمي، اخبار و اعلان همايشها، نمودارهاي آماري، نشريات (فصلنامه سخن سمت و خبرنامه سمت)، مراکز فروش کتابهاي «سمت» در سراسر کشور، شيوه خريد کتابها و... در اين وب‌سايت ارائه شده است. همچنين امکان ارتباط با مسئولان سازمان به منظور دريافت پيشنهادها و انتقادها در قسمت ارتباط با ما و شماره تماس و پست الكترونيك آنان در قسمت روابط عمومي سايت در نظر گرفته شده است. از ديگر قسمتهاي سايت مي‌توان به پيوندهاي مفيد، نظرسنجي و راهنماي سايت اشاره كرد.

علاوه بر آن محققان، پژوهشگران و صاحبنظران، دانشجويان و ساير علاقه‌مندان مي‌توانند به اطلاعات کتابهاي «سمت» شامل مشخصات حقوقي، فهرست مطالب، عنوان رشته و درسي که کتاب براي آن نوشته شده، چکیده و فایل مقدمه / پیشگفتار کتاب ( در صورت وجود )، و... دست يابند. دسترسي به اين اطلاعات بر اساس موضوع (رشته)، تازه‌هاي نشر، کتابهای برگزیده، کتابهای مشارکتی، کتابهای مشارکتی بین‌الملل و کتابهاي زير چاپ فراهم شده است. در صفحه هر کتاب امكان خريد الكترونيك (online) و گذاشتن نظر نیز وجود دارد و در صورت نیاز به آنها پاسخ داده می‌شود.

در سایت انگليسي، عربي و روسی كاربران به اطلاعات مختصري درباره سازمان و بخشهاي آن به زبان انگليسي، عربي و روسی مي‌توانند دست يابند.

کليه استادان، دانشجويان و علاقه‌منداني که مايل به دريافت مداوم اخبار تازه‌هاي نشر در رشته خود، نشريات «سمت» و اعلان همايشها هستند مي‌توانند عضو سايت شوند