نسخه چاپی


  ارسال به دوست


حضور سرپرست سازمان«سمت» در مراسم خداحافظی با سفیر افغانستان

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمد ذبیحی سرپرست سازمان مطالعه و تدوین (سمت) و شهره روغنی مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی این سازمان، در ضیافتی که به منظور خداحافظی با نصیر احمد نور سفیر افغانستان در ایران برپا شد، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، با توجه به سابقه همکاری‌های علمی میان سازمان «سمت» و مراکز علمی و دانشگاهی افغانستان به دعوت سیدرسول موسوی دستیار وزیر و مدیرکل آسیای غربی وزارت امور خارجه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ذبیحی سرپرست و شهره روغنی، مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی سازمان «سمت»، در ضیافت خداحافظی سفیر افغانستان در ایران، حضور یافتند.

در این مراسم نظر به همکاری‌های ارزنده نصیر احمد نور، سفیر افغانستان در ایران، در گسترش همکاری‌های علمی و انتشاراتی بین سازمان «سمت» و دانشگاه‌های کابل، هرات، مزار شریف و دیگر مراکز علمی افغانستان، حجت‌الاسلام ذبیحی سرپرست سازمان «سمت»، از خدمات ایشان تقدیر نموده و به رسم یادگار هدیه‌ای از سوی سازمان «سمت» به ایشان اهدا نمود.

در این جلسه ضمن مذاکرات معمول فی‌مابین، در خصوص همکاری‌های علمی سازمان «سمت» با دانشگاه‌های افغانستان، گفتگوهایی صورت گرفت.

١٤:٤٥ - 1398/02/18    /    شماره : ٢١٢٧    /    تعداد نمایش : 1087


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: