نسخه چاپی


  ارسال به دوست


انتخاب چهار اثر «سمت» به عنوان نامزدهای سی‌وپنجمین دوره جایزه کتاب سال

نام چهار کتاب منتشر شده توسط سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در لیست نامزدهای سی‌وپنجمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در گروه‌های «فلسفه و روانشناسی» و «دین» معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، در گروه «فلسفه و روانشناسی» از مجموع ۲۳۸ اثر راه یافته به مرحله اول داوری سی‌وپنجمین دوره جایزه کتاب سال، ۱۲ اثر به عنوان نامزدهای این دوره معرفی شد که از این میان، کتاب‌های «سمت» 3 جایگاه را از آن خود کردند.

در بخش «منطق» از بین ۷ اثر راه یافته به مرحله دوم داوری، کتاب «منطق تطبیقی» تألیف اسدالله فلاحی به دور نیمه‌نهایی این دوره از جایزه کتاب سال راه پیدا کرد.

در بخش «روانشناسی» نیز کتاب‌های «اصول روان‌درمانگری و مشاوره با رویکرد اسلامی (مفاهیم، فرآیند و فنون)» و «نظریه‌های نوین روان‌درمانگری و مشاوره (اصول، فنون و مطابقت‌های فرهنگی» تألیف سیدمحمد غروی و مسعود جان‌بزرگی از میان ۱۵۸ اثر راه یافته به مرحله اول داوری، توانستند جواز ورود به مرحله نیمه‌نهایی سی‌و‌پنجمین دوره جایزه جهانی کتاب سال را کسب  کنند.

در گروه «دین» نیز در بخش «حدیث»، از 49 اثر راه یافته به مرحله اول داوری، کتاب «ارتباط نهج‌البلاغه با قرآن» تألیف  مجید معارف و حامد شریعتی نیاسر به عنوان نامزد این دوره از جایزه کتاب سال شناخته شد.

مراسم اختتامیه سی‌وپنجمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران مانند هر سال در بهمن‌ماه و با معرفی برگزیدگان و کتاب‌های شایسته‌تقدیر، برگزار می‌شود.

١١:٢٧ - 1396/11/03    /    شماره : ١٨٤١    /    تعداد نمایش : 383


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: