نسخه چاپی


  ارسال به دوست


حضور «سمت» در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) تازه‌های نشر خود را با 10 درصد تخفیف در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، عرضه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد از 9 الی 15 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود و سازمان «سمت» در غرفه خود در این نمایشگاه 600 عنوان از کتاب‌های «سمت» را با 10 درصد تخفیف در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد.

در این نمایشگاه 835 ناشر داخلی و بین‌المللی با بیش از 150 هزار عنوان کتاب شرکت دارند و چهاردهمین دوره انتخاب کتاب سال نیز همزمان با روز افتتاحیه 9 آذرماه برگزار خواهد شد. برگزاری  شب‌های شعر و محافل تخصصی نقد و بررسی آثار ارزشمند مکتوب و جشن‌های رونمایی از کتاب و همچنین برگزاری 6 شب فرهنگی از شهرستان‌های خواف، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان، نیشابور و کاشمر و برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور شخصیت‌های برجسته فرهنگی نیز از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

غرفه «سمت» در نوزدهمین نمایشگاه کتاب بین‌المللی مشهد، تا 15 آذرماه از ساعت 10 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد واقع در انتهای بلوار وکیل‌آباد، بلوار نمایشگاه، میزبان مخاطبان کتاب است.

 

١٣:٠١ - 1396/09/08    /    شماره : ١٨١٠    /    تعداد نمایش : 296


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: