نسخه چاپی


  ارسال به دوست


حضور تازه‌های نشر «سمت» در ششمین نمایشگاه کتاب هرات

سازمان مطالعه و تدوین (سمت) با 300 عنوان از کتاب‌های خود شامل تازه‌های نشر «سمت» و کتاب‌های منتشر شده ویژه افغانستان، در ششمین نمایشگاه کتاب هرات، حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، در ششمین دوره نمایشگاه کتاب هرات،‌ 36 ناشر از ایران و افغانستان از جمله سازمان «سمت»، جدیدترین آثار حوزه‌های ادبیات و رمان، ‌تاریخ و فلسفه، مدیریت و برنامه‌ریزی، اندیشه، اقتصاد و روان‌شناسی خود را با 10 درصد تخفیف عرضه کرده‌اند.

در این نمایشگاه که به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه با بیش از 4500 عنوان و 45 هزار جلد کتاب و در 30 غرفه توسط اداره اطلاعات و فرهنگ شهر هرات و با همکاری اتحادیه ناشران کتاب و فروشندگان لوازم‌التحریر این کشور برگزار شده است، «سمت» با 1300 جلد از 300 عنوان از کتاب‌های خود، حضور دارد.

سعید دمیرچی، مدیر مجموعه پخش کتاب و محصولات فرهنگی دمیرچی و نماینده «سمت» در ششمین نمایشگاه کتاب هرات، درباره حضور ناشران ایرانی در این نمایشگاه گفت: «کتاب‌های ناشران ایرانی در دو غرفه عرضه و استقبال خوبی از آنها شده است؛ بیشترین استقبال از کتاب‌های ایران، در حوزه آثار ادبیات و تاریخ بوده‌اند».

این مجموعه پخش کتاب و محصولات فرهنگی، افزون بر «سمت»، نماینده سایر ناشران ایرانی چون «نی»، «مرکز»، «آموت»، «اطراف» و «ققنوس» را در این نمایشگاه بر عهده دارد که نیازمندی‌های مردم افغانستان را در قسمت دسترسی به منابع تازه و جدید منتشر شده در ایران، هرچه بیشتر برطرف نماید.

گفتنی است ششمین نمایشگاه کتاب هرات، تا 20 آبان‌ماه در صحن اداره اطلاعات و فرهنگ افغانستان دایر است.

١١:٣٨ - 1396/08/15    /    شماره : ١٧٩٠    /    تعداد نمایش : 237


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: