نسخه چاپی


  ارسال به دوست


احکام انتصاب جدید در «سمت» صادر شد

طی احکامی جداگانه، حکم انتصاب رئیس جدید پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت»، معاون مدیر امور پژوهشی و ارزشیابی سازمان «سمت» و دو تن از مشاوران این سازمان، صادر شد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، احمد احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، حکم انتصاب رئیس جدید پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت» را صادر کرد و ریاست این مرکز که پیش از این به مهدی احمدی سپرده شده بود، به حمیدرضا خادمی واگذار شد.

در حکم خادمی که پیش از این مدیریت دفتر قم سازمان «سمت» را بر عهده داشت، آمده است: «همراه با دعای خیر، نظر به استعفای جناب آقای دکتر مهدی احمدی از ریاست پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت»، با توجه به شایستگی و تجارب علمی جنابعالی در مدیریت دفتر قم، از این تاریخ به سِمَت رئیس پژوهشکده منصوب می‌شوید، امیدوارم با هماهنگی جناب آقای دکتر ذبیحی برای پیشبرد و اعتلای آن پژوهشکده در راستای برنامه‌ها و سیاستهای مصوّب پیشین گامهای مؤثر و جدّی بردارید. از خداوند متعال در این راه توفیق فزاینده برای‌تان مسئلت دارم».

همچنین طی حکمی محمد ذبیحی معاون پژوهشی سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، عبدالرسول فروتن را به سِمَت معاون مدیر امور پژوهشی و ارزشیابی این سازمان منصوب کرد. در حکم وی آمده است: «نظر به استعفای سرکار خانم دکتر معلّم و با تشکر از زحمات ایشان، با توجه به تعهّد و شایستگی و تجارب علمی جنابعالی و به پیشنهاد مدیر محترم پژوهشی، طی این حکم به مدت یک‌سال به سِمَت معاون مدیر امور پژوهشی و ارزشیابی منصوب می‌شوید. از خداوند متعال مسألت دارم که در پیشبرد اهداف سازمان موفق باشید».

فروتن پیش از این به عنوان دبیر علمی گروه تخصصی زبان و ادبیات فارسی، مشغول به غعالیت بود که با حفظ سِمَت، معاونت مدیر امور پژوهشی و ارزشیابی را نیز عهده‌دار شد.

حسین هاجری معاون سابق پژوهشی و مهدی احمدی رئیس سابق پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت» نیز در احکامی جداگانه از سوی احمد احمدی ضمن تشکر از زحمات ایشان در سِمَت‌های پیشین، به عنوان مشاوران امین سازمان «سمت» منصوب شدند.

١٦:٠٠ - 1396/05/18    /    شماره : ١٧٣٦    /    تعداد نمایش : 471


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: