نسخه چاپی


  ارسال به دوست

طی حکمی از سوی احمد احمدی؛
سکان معاونت پژوهشی «سمت» به معاون جدید سپرده شد

دکتر احمد احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، اداره معاونت پژوهشی «سمت» را به حجت‌الاسلام و المسلمین محمد ذبیحی سپرد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»،‌ وی که از ابتدای سال 96 به عنوان قائم‌مقام سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در این سازمان فعالیت دارد، طی حکمی از سوی رئیس سازمان با حفظ سِمت به عنوان معاون پژوهشی «سمت» منصوب شد.

در حکم وی آمده است: «برادر و استاد عالی‌قدر حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر محمّد ذبیحی - زاده‌الله عزاً و توفیقاً - با سپاسگزاری از تقبّل زحمت قائم‌مقامی «سمت»، بدین‌وسیله جنابعالی را به عنوان معاون پژوهشی «سمت» منصوب می‌نمایم تا به یاری خداوند، با حسن تدبیری که در شما سراغ دارم، هرچه سریع‌تر شتاب چشمگیری در همه ساختار پژوهش پدید آید و شاهد جهشی همه‌جانبه در سراسر «سمت» باشیم».

گفتنی است محمد ذبیحی دارای درجه اجتهاد از حوزه علمیه و مدرک دکتری فلسفه از دانشگاه تهران است و در سال 1380 نیز به عنوان استاد و پژوهشگر نمونه دانشگاه معرفی شده است در سوابق او، عضویت در هیأت مؤسس مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان، ریاست مرکز تربیت مدرس دانشگاه قم، قائم‌مقام دانشگاه قم و ریاست انتشارات دانشگاه قم، دیده می‌شود.

١٧:١٢ - 1396/05/17    /    شماره : ١٧٣٥    /    تعداد نمایش : 357


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: