نسخه چاپی


  ارسال به دوست

ایرجی خبر داد:
فروش نسخه کاغذی کتاب‌های «سمت» از طریق نرم‌افزار کتابخوان

رئیس مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) با اشاره به ارتقای نرم‌افزار کتابخوان «سمت» گفت: «به‌زودی فروش نسخه‌های کاغذی کتاب‌های سازمان «سمت» نیز از طریق این نرم‌افزار امکان‌پذیر می‌شود».

جواد ایرجی در گفتگو با رویداد۲۴ با اشاره به فعالیت‌های نشر الکترونیک «سمت»، اظهار داشت: «در نظر داریم که علاوه بر فروش نسخه‌های الکترونیکی، نسخه‌های کاغذی کتاب‌های این سازمان را از طریق نرم‌افزار کتابخوان «سمت»، در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

وی تصریح کرد: «دانشگاهیان و دانش‌پژوهان می‌توانند کتاب‌های مورد نظر خود را با قیمت پشت جلد توسط نرم‌افزار کتابخوان اختصاصی «سمت» سفارش دهند و از طریق پست آن را دریافت کنند».

رئیس مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) همچنین اظهار داشت: «کتابخوان «سمت» با قابلیت چند زبانه، در حال حاضر به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی در دسترس مخاطبان قرار دارد».

وی افزود:‌ «دانشجویان، استادان دانشگاه، محققان و پژوهشگران و علاقه‌مندان به مطالعه می‌توانند نرم‌افزار کتابخوان «سمت» را از سایت «سمتا» به نشانی http://samta.samt.ac.ir دریافت کنند.

ایرجی همچنین با بیان اینکه در حال حاضر نسخه اندروید نرم‌افزار کتابخوان «سمت» در اختیار مخاطبان است، یادآور شد: «به‌زودی نسخه IOS این نرم‌افزار نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد».

رئیس مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) خاطرنشان کرد: «سمتا پرچم‌دار بازار نشرالکترونیک آثار دانشگاهی کشور است و قابلیت‌های ویژه‌ای در کتابخوان «سمت» در نظر گرفته شده است؛ جستجوگری پیشرفته، قابلیت‌های جذاب، متنوع و چندرسانه‌ای، تسهیل و تسریع در دسترسی به آثار، قیمت‌های کمتر، سهولت در آرشیوسازی، تسهیل در ارتباط دو سویه «سمت» و مخاطبان و همچنین صیانت از محیط زیست، از جمله ویژگی‌های کتابخوان «سمت» است».

١٢:٢٠ - 1396/04/26    /    شماره : ١٧٢٦    /    تعداد نمایش : 388


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: