نسخه چاپی


  ارسال به دوست


حکم انتصاب سردبیر فصلنامه «روان‌شناسی فرهنگی» صادر شد

دکتر مهدی زارع بهرام‌آبادی به عنوان سردبیر فصلنامه تازه‌تأسیس «روان‌شناسی فرهنگی» پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت»، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، در سال جاری مجوز انتشار دو فصلنامه «روان‌شناسی فرهنگی» وابسته به گروه علوم ‌رفتاری پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) صادر شد؛ در همین راستا، دکتر احمد احمدی مدیرمسئول این نشریه، حکم انتصاب دکتر مهدی زارع بهرام‌آبادی را به عنوان سردبیر دوفصلنامه «روان‌شناسی فرهنگی» صادر کرد.

در حکم وی آمده است: «ضمن سپاسگزاری از قبول همکاری، به موجب این حکم به عنوان سردبیر مجله «روان‌شناسی فرهنگی» پژوهشکده تحقیق و توسعه «سمت» منصوب می‌شوید. امید است با همّت و تدبیر جنابعالی، این مجله بتواند در جایگاه علمی بایسته خود قرار گیرد».

شایان ذکر است این دو فصلنامه با بهره‌مندی از هیأت تحریریه معتبر و متخصص در تلاش است تا مقالات پژوهشی مرتبط با حوزه روان‌شناسی فرهنگی را منتشر نماید و برای غنا بخشیدن به حوزه تخصصی مورد نظر، آماده دریافت آثار علمی به زبان فارسی از سوی کلیه علاقه‌مندان و اصحاب قلم در یکی از زمینه‌های موضوعی زیر است:

شناخت و فرهنگ، هویت و فرهنگ، شخصیت و فرهنگ، جلوه‌های هیجانی در بستر فرهنگ، شاخص‌های دین‌داری و نقش دین در فرهنگ ایرانی، سلامت روانی و فرهنگ، روان‌‌درمانی و مشاوره در بستر فرهنگ، تفاوت‌های فردی در بستر فرهنگ، زبان و فرهنگ، رشد و تحول انسان در بستر فرهنگ، تعاملات اجتماعی، رفتار شغلی و فرهنگ، نقد نظریه‌ها، الگوها و کتاب‌های مطرح روان‌شناسی از منظر روان‌شناسی فرهنگی.

اساتید و فرهیختگان علاقه‌مند به همکاری، می‌توانند برای ارسال مقالات و اعلام آمادگی برای داوری با نشانی Jcp@samt.ac.ir مکاتبه یا با شماره 44234843 داخلی 343 یا 306 تماس حاصل نمایند.

١٦:١٧ - 1396/04/19    /    شماره : ١٧١٩    /    تعداد نمایش : 379


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: