نسخه چاپی


  ارسال به دوست

هدیه ویژه سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در جشن بزرگ کتاب:
اعتبار رایگان و 20 درصد تخفیف خرید کتاب‌های الکترونیک «سمت»

مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، هم‌زمان با برگزاری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به مخاطبان کتاب‌های «سمت»، اعتبار رایگان هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، مرکز نشر الکترونیک سازمان «سمت» در آستانه بهار دانایی (نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران) و به منظور قدردانی از دانشگاهیان فرهیخته و همراهان خود، به تمامی مراجعان غرفه «سمت» و کاربرانی که تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری اقدام به نصب نرم‌افزار کتابخوان «سمت» نمایند، مبلغ 100،000 ریال اعتبار خرید کتاب‌های دیجیتال اهدا می‌کند.

علاقه‌مندان به دریافت این کد هدیه می‌توانند با مراجعه به غرفه «سمت» در بخش ناشران دانشگاهی شهر آفتاب، سالن 106 - غرفه 206، کد مختص خود را دریافت کنند.

علاوه بر این، از این پس برای کاربران دانشگاهی کتابخوان «سمت»، در صورت تکمیل اطلاعات، 20 درصد تخفیف بر روی تمام کتاب‌های «سمت» اعطا می‌شود. برای استفاده از این تخفیف، مخاطبان در بخش تکمیل مشخصات، اطلاعات دانشگاهی خود (از جمله کد دانشجویی یا کد تدریس) را وارد و ثبت کنند تا کد تخفیف 20 درصدی خرید کتاب‌های الکترونیک «سمت» برای ایشان ارسال شود. پس از دریافت کد، کاربران می‌توانند با وارد کردن آن در هر مرتبه از خرید، 20 درصد تخفیف دریافت کنند.

گفتنی است سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از فردا ۱۳ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود و ساعت فعالیت نمایشگاه از ۱۰ صبح تا 8 شب است.

١٦:٠٥ - 1396/02/12    /    شماره : ١٦٨٠    /    تعداد نمایش : 1217


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/04/05 1:13
0
0
سلام من مشخصات را تکمیل کردم اما کد تخیف برایم ارسال نشد. خیلی فوری احتیاج به کتابی دارم آیا صبر کنم کد تخفیف راارسال می کنید؟

سلام دوست گرامی، با شماره 2- 44246250-021 یا 1 -44267630 داخلی 365 خانم رجب‌زاده تماس بگیرید.


کاربر مهمان
1396/02/16 10:34
0
0
سلام قسمت تکمیل اطلاعات کجاست؟

سلام پس از نصب اپلکیشن و فعال کردن حساب کاربری، وارد بخش تکمیل مشخصات می شوید و کد دانشجوی/کد تدریس و نام دانشگاه را وارد کنید و سپس روی تأیید کلیک کنید. یک کد تخفیف برای شما ارسال می شود. بعد در هر بار خرید با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف برخوردار می شوید.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: