نسخه چاپی


  ارسال به دوست


حضور «سمت» در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن

غرفه ویژه جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهمان ویژه بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن با حضور مقامات جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، یکم شهریورماه 1396 افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، با معرفی 80 عنوان کتاب تألیفی برگزیده خود در زمینه­‌های اقتصاد، الهیات، باستان‌شناسی، تاریخ، حقوق، زبان‌شناسی، ادبیات فارسی، جغرافیا، علوم ‌تربیتی، علوم سیاسی، علوم انسانی و اسلامی، اطلاعات و دانش‌شناسی و هنر، در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن حضور دارد.

دکتر احمد احمدی، رئیس سازمان «سمت» که در این نمایشگاه حضور دارد، در این‌باره گفت: «سازمان «سمت» بسیار خرسند است که موفق شده با منتخبی از کتاب‌های برگزیده خود در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن شرکت کند و این فرصت را داشته باشد که ضمن معرفی خود به جامعه علمی و دانشگاهی جمهوری خلق چین، تجارب ارزنده مردم و نخبگان چینی را در تألیف، ترجمه و نشر کتاب، با خود به جمهوری اسلامی ایران به ارمغان ببرد».

کتاب «ره‌آورد سمت» به زبان چینی که به معرفی سازمان «سمت» و کتاب­‌های عرضه شده در این نمایشگاه اختصاص دارد نیز به همراه ارائه تصاویر زیبایی از شهرهای کشورمان و اطلاعات مفید ایران‌شناسی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

گفتنی است در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب چین با شعار «ایران، رؤیای رنگین جاده ابریشم»، بیش از 2 هزار ناشر از 86 کشور جهان در هفت سالن مجزا حضور دارند که به مدت پنج روز در مرکز بین‌المللی نمایشگاهی شهر پکن، محصولات فرهنگی خود را عرضه می‌کنند.

سازمان مطالعه و تدوین سمت

 

١٦:٢١ - 1396/06/01    /    شماره : ١٧٥٠    /    تعداد نمایش : 680


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: